Оптика "Окуліст", клініка "Ваш зір"

Адреса
29000, вулиця Кам'янецька, 60
Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0382.ua

Салон оптики у Хмельницькому «Окуліст» надає повний спектр послуг з виготовлення, продажу оптики та засобів догляду за нею. Ми пропонуємо якісні контактні лінзи у Хмельницькому, які можна купити у нашому салоні. Використовуємо перевірені часом технології, але завжди стежимо за новими тенденціями в сфері корекції зору.

У нашому салоні оптики Ви гарантовано отримаєте: максимальну якість обслуговування, розумні ціни, найширший вибір та строго індивідуальний підхід. Ми намагаємося зробити все, щоб покупець відчув піклування та справжній інтерес до здоров'я своїх очей.

Діагностика офтальмолог нашого центру забезпечує найточніші результати аналізу.  Оперуємо найсучаснішим діагностичним обладнанням, що дозволяє якісно та швидко підібрати оптимальні засоби корекції зору.

Уважне ставлення досвідченого лікаря-офтальмолога до кожного клієнта, дозволяє визначити індивідуальні потреби корекції зору з урахуванням особливостей Вашої діяльності. Ми пропонуємо купити окуляри для зору у Хмельницькому, сонцезахисні окуляри, оправи для окулярів у нашому салоні.

Якість та комфорт Вашого зору забезпечать правильно підібрані офісні та прогресивні окуляри.

Ми в мережі